Adoptujte si mačku

Adoptujte si mačku
  • Adoptujte si mačku
  • Adoptujte si mačku
  • Značka: Nezadán
  • Kód tovaru: ZS374-X

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Pomoc nepotrebujú len ľudia v treťom svete. Na ďalekom Borneu sa po uliciach potuluje množstvo opustených mačiek, pre ktorých prežitie je nevyhnutná pomoc zvonka.Práve teraz môžete kúpou tohto darčeka - pre seba alebo pre niekoho blízkeho - pomôcť zlepšiť život opusteným mačkám na Borneu.

Vaše finančné prostriedky pôjdu charitatívnej organizácii IAPWA (International Aid for the Protection Welfare of Animals). Na oplátku za pomoc dostanete adopčný certifikát a plagát. Dôležitá je však vnútorná hodnota tohto daru, pocit, že ste pomohli niečomu, čo má význam. Aj keď je to na druhom konci sveta. Tí z darcov, ktorí by chceli pomôcť opusteným mačkám ešte aktívnejšie, majú možnosť vycestovať na ďaleké Borneo a pomôcť priamo tam, kde je to najviac potrebné.

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz